Judith Mahler

DE | EN | ES | FR | IT | PL | RU

Dane osobowe

Urodzony 1993, Horn, Austria, Dolna Austria
Wiek grania 19 - 30
Sylwetka szczupły
Wzrost 163
Kolor włosów ciemny brąz
Fryzura włosy długie gładkie
Kolor oczu brązowy
Ton głosu / dubbing głosu mezzosopran

 

Wykształcenie

2018 Filmworkshop mit Michael Kreihsl
Anton Bruckner Privatuniversität Linz (Austria)
2016 Dreamwork mit Greta Seacat
SCHOTT ACTING STUDIO (Niemcy)
2015 - 2019 Abschlussjahrgang 2018/19
Anton Bruckner Privatuniversität Linz (Austria)
2013 - 2014 Polish film academy in Łódź

 

Umiejętności

Języki polski (Język ojczysty)
niemiecki (Język ojczysty)
angielski (płynnie)
Dialekty austriacki (Rodzimy dialekt)
dolno-austiacki (Rodzimy dialekt)
wiedeński (płynnie)
górno-austriacki (płynnie)
Akcenty austriacki niemiecki (Akcent rodzimy)
polski (płynnie)
Dyscypliny sportowe sporty z piłką (bardzo dobrze)
jogging (bardzo dobrze)
jezda na rowerze (bardzo dobrze)
pływanie (bardzo dobrze)
tenis (bardzo dobrze)
siatkówka (bardzo dobrze)
joga (bardzo dobrze)
walka sceniczna (dobrze)
szermierka (dobrze)
żonglowanie (dobrze)
wspinanie (dobrze)
Tai Chi Chuan (dobrze)
Tai Chi (dobrze)
tenis stołowy (dobrze)
kanu (dobrze)
akrobatyka (Na poziomie podstawowym)
badminton (Na poziomie podstawowym)
koszykówka (Na poziomie podstawowym)
łucznictwo (Na poziomie podstawowym)
Dart (Na poziomie podstawowym)
hokej na lodzie (Na poziomie podstawowym)
Fitness (Na poziomie podstawowym)
piłka nożna (Na poziomie podstawowym)
golf (Na poziomie podstawowym)
jazda na rolkach (Na poziomie podstawowym)
maraton (Na poziomie podstawowym)
rower górski (Na poziomie podstawowym)
jazda konna (Na poziomie podstawowym)
jazda na łyżwach (Na poziomie podstawowym)
Squash (Na poziomie podstawowym)
trampolina (Na poziomie podstawowym)
kitesurfing (Na poziomie podstawowym)
kung fu (Na poziomie podstawowym)
pilates (Na poziomie podstawowym)
Taniec walc (dobrze)
improwizacja taneczna (dobrze)
teatr tańca (dobrze)
balet (Na poziomie podstawowym)
cha cha cha (Na poziomie podstawowym)
taniec współczesny (Na poziomie podstawowym)
współczesny taniec afrykański (Na poziomie podstawowym)
taniec brzucha (Na poziomie podstawowym)
Lindy Hop (Na poziomie podstawowym)
tańce orientalne (Na poziomie podstawowym)
Popping (Na poziomie podstawowym)
taniec standardowy (Na poziomie podstawowym)
Swing Dance (Na poziomie podstawowym)
Śpiew
Instrumenty muzyczne fortepian (Na poziomie podstawowym)
Keyboard (Na poziomie podstawowym)
perkusja (Na poziomie podstawowym)
perkusja (Na poziomie podstawowym)
gitara elektryczna (Na poziomie podstawowym)
flet prosty (Na poziomie podstawowym)
gitara (Na poziomie podstawowym)

CV

Nagrody / nominacje
2017 Dionysus International Festival of Student Theatre (Nagroda)
Chorwacja

 

CV - Kino
2021 Desire - Hope
Masseuse rola drugoplanowa
Reżyseria: Jolanta Warpechowski
2020 Sekt (Int. Title Shower)
Lilith/(Prostituierte) rola drugoplanowa
Reżyseria: Eric Marcus Weglehner
2018 Anita
Anita ciągła wiodąca rola
Reżyseria: Veronika Penz
2012 Rendezvous an der Grenze
Mitlgied der Clique ciągła rola wspierająca
Reżyseria: Karl Wozek

 

CV - telewizja i streaming
2017 Maximilian
Zofe dodatki
Reżyseria: Andreas Prohaska

 

CV - teatr
2021 Der neue Menoza
Donna Diana rola drugoplanowa
Reżyseria: Dörte Lyssewski
2021 Das Testament der Tante Abigail
Ms Donnythorne / Nachrichtensprecherin rola drugoplanowa
Reżyseria: Uwe Schwarz
2020 Die Verwandlung
Performerin/Schwester ciągła wiodąca rola
Reżyseria: Swentja Krumscheidt
2020 wohnen. unter Glas
ciągła wiodąca rola
Reżyseria: Andreas Kloos
2020 Der goldene Drache
wegen Corona: geprobt, aber nicht gespielt / junge Frau ciągła wiodąca rola
Reżyseria: Herbert Olschock
2020 Petty Einweg
Solo - Klassenzimmerstück ciągła wiodąca rola
Reżyseria: Kika Schmitz
2020 Unterleuten
Julle Fließ/Kampfläuferin ciągła rola wspierająca
Reżyseria: Tatjana Rese
2019 - 2020 Otello darf nicht platzen
Maggie ciągła wiodąca rola
Reżyseria: Oliver Trautwein
2019 Effi B.
Joha, Tripelli, Hertha
Reżyseria: Tatjana Rese
2019 Rand:ständig
(suizidale) Schischülerin ciągła wiodąca rola
Reżyseria: Tanja Regele
2018 - 2019 Die Verfolgung und Ermordung Jean Paul Marats
Pfleger und Schwestern rola drugoplanowa
Reżyseria: Katrin Plötner
2018 Der Zerissene
Josepha / Knecht rola drugoplanowa
Reżyseria: Markus Völlenklee
2018 Auerhaus
Pauline główna rola
Reżyseria: Charlotte Sprenger
2017 - 2018 Peter Pan
Nana / Tootles rola drugoplanowa
Reżyseria: Martin Philipp
2017 Aufzeichnungen eines Querulanten
PerformerIn główna rola
Reżyseria: Julia Burger
2017 Die Unbeständigkeit der Liebe
Silvia główna rola
Reżyseria: Stefan Karthaus
2017 Jungfrau von Orleans
Jungfrau von Orleans główna rola
Reżyseria: Peter Wittenberg
2017 If I can dream
Marina Wildhaber (junge Businessfrau) główna rola
Reżyseria: Aleksandar Acev
2016 Platonov
Alexandra Iwanowna (Sascha) główna rola
Reżyseria: Stefan Karthaus
2016 Reiher
Adele główna rola
Reżyseria: Margareta Pesendorfer
2012 Die göttliche Komödie
Insassin des Umerziehungslagers rola drugoplanowa
Reżyseria: Karl Wozek
2011 Home Sweet Home
rola drugoplanowa
Reżyseria: Karl Wozek

 

CV - reklama

 

CV - Audio
2019 Change was our only chance
mówca / narrator
Reżyseria: Andreas Mayrhofer
2017 - 2018 Alice verdrehte Welt
chorisch mówca / narrator
Reżyseria: Julia Ransmayr

 

CV - inne
2020 Texte von Franz Kafka
Theater und Orchester GmbH Neubrandenburg/Neustrelitz
mówca / narrator
Reżyseria: Joris Löschburg
2020 Kultur am Hauptplatz - Gedichte/Mundart/Outdoor
Allentsteig/Manfred Greisinger
ciągła wiodąca rola
Reżyseria: Michael Welz/Judith Mahler
2020 Sonnenkönig/Theaterball - szenische Lesung
Theater und Orchester GmbH Neubrandenburg/Neustrelitz
Francoise die Erste ciągła rola wspierająca
Reżyseria: Katja Mickan
2019 Fontane Lesenacht - Lesung
Theater und Orchester GmbH Neubrandenburg/Neustrelitz
mówca / narrator
Reżyseria: Tatjana Rese/Judith Mahler
2019 30 Jahre Mauerfall - theatralischer Kommentar
Theater und Orchester GmbH Neubrandenburg/Neustrelitz
mówca / narrator
Reżyseria: Tatjana Rese
2019 Tschechow: Ein bekannter Herr - Lesung
Theater und Orchester GmbH Neubrandenburg/Neustrelitz
mówca / narrator
Reżyseria: Judith Mahler
2019 Von Engeln und Teufeln - Lesung mit Musik
Brucknerhaus Linz
mówca / narrator
Reżyseria: Joachim Rathke
2019 Kultur neu denken - politisch/literarischer Kommentar
OÖ Landesbibliothek
mówca / narrator
Reżyseria: Joachim Rathke
2018 Adventlesung
Landestheater Linz
Astrid Lindgren Texte mówca / narrator
Reżyseria: Steven Cloos, Susanne Schwab, Judith Mahler, Tim Weckenbrock
2018 Body, Sound and Space - Performance
KAPU Linz
Performerin ciągła wiodąca rola
Reżyseria: Simon Kirschner/Tim Weckenbrock/Judith Mahler
2018 200 Jahre Karl Marx - Lesung
Museum Arbeitswelt Steyr
Jenny von Westphalen główna rola
Reżyseria: Verena Koch
2017 - 2018 mehrere Performances im Club Unten / Solaris
OÖ Kulturquartier / Club Unten / Sinnesrausch
Performerin główna rola
Reżyseria: Julia Ransmayr
2017 Fanny Hensel - Lesung
Bruckneruni / Eva Hartl
Fanny Hensel / ihre Mutter główna rola
Reżyseria: Joachim Rathke / Eva Hartl
2016 Wolkenklang und Schattenreich - Performance/Workshop
Höhenrausch
teuflischer Engel / WorkshopleiterIn główna rola
Reżyseria: Aleksandar Acev / Margareta Pesendorfer
2014 - 2015 Nelly Raks - Bauchtanz
Nelly - International Bellydance Artist
Bauchtänzerin Inni
Reżyseria: Natalia Nelly Glykioti
2014 Missing Link - Performance
Viertelfestival NÖ, Syrnau
PerformerIn główna rola
Reżyseria: Karl Wozek
2012 Rendezvous an der Grenze
Verein für junge Darstellende Kunst im Waldviertel
Mitglied der Clique rola drugoplanowa
Reżyseria: Karl Wozek

 

/